Spletne stave - www.spletne-stavnice.com

Stavite? Stavite na spletu, pokažemo vam kako!

Prednosti:

Aktualni bonusi

TOP Spletne stavnice

Druge spletne stavnice

Slovar pojmov

Uporabne povezave

Sázková kancelář Jetbull.com

Jednou z méně známějších sázkových kanceláří je Jetbull.com. Tato sázková kancelář vstoupila na český trh teprve nedávno, ovšem v zahraničí už působí dlouho. Její vizí je být uživatelsky příjemnou sázkovou kanceláří, což se jí díky přehlednému webu daří.

Jetbull.com nabízí svým novým zákazníkům bonus. Kancelář připíše na vaše konto 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 100 EUR nebo stejnou hodnotu v jiné měně.

Sázková kancelář nabízí svým klientům nabídku v češtině. Na webu je navíc poměrně rozsáhlá sekce častých otázek, kde najdete odpovědi na většinu vašich dotazů. Účet může být veden v EUR, ale i v českých korunách a dalších měnách. Výhodou u této kanceláře je, že výhry připisuje na účet okamžitě po skončení daného sportovního duelu.

Sázková kancelář nabízí i další bonusy. Každý den probíhá tzv. happy hour, tedy hodina, ve které můžete získat jedno Euro. Musíte mít ale štěstí a přihlásit se na účet ve správný čas.

V nabídce sázkové kanceláře jsou klasické sporty jako fotbal, hokej, tenis, házená, volejbal a další. Sázet lze i na české nejvyšší soutěže.

Vložit peníze na váš účet můžete přes internetovou peněženku MoneyBookers, dále platební kartou nebo bankovním převodem. Za vklad neplatíte žádné poplatky. Minimální vklad je 140 Kč. Problémy jsou s výběrem výher. Minimum pro výběr je 1 120 Kč. Pokud budete vybírat bankovním převodem, naúčtuje si kancelář poplatek 110 Kč. V případě výběru internetovou peněženkou MoneyBookers poplatky neplatíte.

Výhody sázkové kanceláře Jetbull.com

- okamžité připisování výher
- nabídka v češtině
- nabídka bonusu
- vklad mnoha způsoby
- přehledný web
- vklady bez poplatků
- zákaznícká podpora v češtině

Nevýhody sázkové kanceláře Jetbull.com


- vysoké minimální částky pro výběr
- výběr bankovním převodem zpoplatněn
- jelikož peníze posíláte do zahraničí, platíte vysoké bankovní poplatky při převodu
- zúčtování probíhá v eurech

Bonusy sázkové kanceláře Jetbull.com

Sázková kancelář připíše na vaše konto bonus 100 % z prvního vkladu až do maximální výše 100 EUR. Bonusová částka musí být protočena minimálně pětkrát (např. pokud vložíte €100, musíte protočit 5 x €100 = €500) na libovolném množství sázek, které obsahují minimálně čtyři sportovní příležitosti. Kurz každé sportovní příležitosti musí být minimálně 1,1 nebo vyšší, přičemž násobek všech kurzů na těchto sázkách se musí rovnat nebo být vyšší než 1,8.

Jak se zaregistrovat a získat bonus?

Klikněte níže na odkaz Chci sázet u Jetbull.com, zaregistrujte se, vyberte způsob platby a následně vložte peníze na váš sázkařský účet. Internetová sázková kancelář vám připíše na účet bonus ihned, jakmile budou peníze převedeny.

Chci sázet u Jetbull.com a získat bonus!


Servis: Dodaj med priljubljene | Natisni stran | Zemljevid spletnih strani | AKTUALNI BONUSI!