Spletne stave - www.spletne-stavnice.com

Stavite? Stavite na spletu, pokažemo vam kako!

Prednosti:

Aktualni bonusi

TOP Spletne stavnice

Druge spletne stavnice

Slovar pojmov

Uporabne povezave

Sázková kancelář StanJames.com

All the markets.  Betting In-running. Claim your £25 today! Click Here!!
Jednou z nejvýznamnějších sázkových kanceláří, které udávají tempo celému vývoji v tomto odvětví, je právě StanJames.com. Svým zákazníkům poskytuje obsáhlou nabídku na široké spektrum různých sportů, kurzy vypisuje ale především na fotbal. Vsadit si můžete i na dostihy koňů nebo chrtů, či na politické události. StanJames.com sídlí na Maltě.

StanJames.com nabízí svým novým klientům bonus. Získáte sázku zdarma až do výše 1 000 Kč. Stačí poprvé vsadit a získáte volnou sázku ve stejné výši, jako byl váš první vklad.

StanJames.com nabízí českým sázkařům stránky kompletně v češtině, výhodou je i zákaznická linka s českými operátory, kteří jsou k dispozici každý den od 11 do 23 hodin. K dispozici máte obrovské množství způsobů vkladů a výběrů. Tím nejklasičtějším je vklad platební kartou. Za něj neplatíte žádný transakční poplatek, minimum je ale 5 britských liber, popřípadě ekvivalent v jiné měně, tedy asi 210 Kč. Vybírat vaše výhry můžete bankovním převodem. V případě, že nevsadíte vše, co jste na svůj sázkařský účet vložili, kancelář vám strhne transakční poplatky. Minimální výběr je však 100 britských liber, tedy zhruba 4 200 Kč.

Při výběru peněz budete muset potvrdit svou totožnost zasláním kopií několika dokladů do sázkové kanceláře.

StanJames.com udává směr vývoji live sázek, tedy možnosti vsadit si v průběhu již rozehraného zápasu. V nabídce naleznete mnoho nabídek na tyto sázky. Právě live sázky jsou zřejmě tím největším lákadlem k sázení po internetu. Zažijete s nimi neopakovatelné adrenalinové zážitky.

Pokud si chcete vsadit, máte na sázkařském účtu dostatek peněz a nejste zrovna u svého počítače, můžete využít službu sázek po telefonu. Stačí zavolat a česky mluvící operátorka uzavře sázku za vás.

Výhody sázkové kanceláře StanJames.com

• nabídka v češtině
• zákaznická linka v češtině
• nabídka bonusu - sázka zdarma až 1 000 Kč
• vklad mnoha způsoby
• live sázky (sázky v průběhu utkání)
• žádné poplatky při vkladu
• sázení po telefonu

Nevýhody sázkové kanceláře StanJames.com


• při výběru výhry bankovním převodem je vysoké minimum pro převod
• aby byl převod výhry osvobozen od transakčních poplatků, musíte vsadit vše, co jste na účet vložili

Bonusy sázkové kanceláře StanJames.com

StanJames.com vám poskytne volnou sázku ve výši, jako bude vaše první sázka až do hodnoty 1 000 Kč.

Jak se zaregistrovat a získat bonus?

Klikněte níže na odkaz Chci sázet u StanJames.com, zaregistrujte se, vyberte způsob platby a následně vložte peníze v požadovaném množství na váš sázkařský účet. Uzavřete první sázku a kancelář vám nabídne zdarma sázku ve stejné hodnotě, jako byla ta první.

Chci sázet u StanJames.com a získat bonus


Servis: Dodaj med priljubljene | Natisni stran | Zemljevid spletnih strani | AKTUALNI BONUSI!